Biżuteria na komunię dla dziewczynki

Biżuteria wśród osób szukających prezentów na komunię cieszy się niemałą popularnością. Tak jak zegarki spełnia ona rolę nie tylko ozdoby, ale i trwałej pamiątki. Dużym plusem biżuterii jest też dość duży rozrzut cenowy. Zarówno osoby szukające tańszych prezentów jak i chcący kupić coś wyjątkowego, znajdą opcję dla siebie.

Biżuteria na komunię dla dziewczynek to nie tylko medaliki i łańcuszki. Coraz częściej w ramach prezentu komunijnego kupowane są bransolety, kolczyki i pierścionki. Oczywiście jako pamiątkowy prezent warto rozważyć zakup biżuterii ze złota lub białego złota, czyli stopu złota z np. niklem, dzięki czemu biżuteria wygląda jak zrobiona ze srebra, ale z czasem nie czernieje tak jak srebrna.

Bezpieczniejszym zakupem są zawieszki, bransolety, kolczyki i łańcuszki, ponieważ w przypadku pierścionka może być problem z dobraniem odpowiedniego rozmiaru. Nie jest dobrym pomysłem kupowanie biżuterii z dużymi kamieniami o krzykliwych kolorach. Biżuteria dla dziewczynki w wieku komunijnym powinna być delikatna, najlepiej z małymi bezbarwnymi kamieniami, w wersji tańszej z cyrkoniami i w wersji bardziej kosztownej z diamentami. W przypadku kolczyków warto najpierw zwrócić uwagę czy dziewczynka ma przekłute uszy, a jeśli nie warto rozejrzeć się za klipsami.

Ciekawe propozycje kolczyków:


Ciekawe propozycje łańcuszków:


Ciekawe propozycje zawieszek: