Głośniki bezprzewodowe na prezent na komunię

Głośniki bezprzewodowe to z pewnością jedna z najszybciej zdobywających popularność nowinek na rynku elektroniki użytkowej. Jest to wręcz idealny prezent na komunię dla młodych melomanów.

Głośniki bluetooth to prezent dosłownie na każdą kieszeń. Najtańsze modele zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych. Z kolei te z najwyższej półki to wydatek nawet kilku tysięcy.
Głośniki bezprzewodowe mogą być bardzo uniwersalnym sprzętem. Są nie tylko idealne do odtwarzania muzyki ze smartfona, sprawdzają się także jako głośnik do komputera a nawet zestaw głośnomówiący do odbierania rozmów.

Oczywiście jak ze wszystkimi sprzętami już na wstępie lepiej odpuścić sobie te najtańsze ze względu na ich jakość wykonania jak i dźwięku. Już za ok. 120 zł można kupić głośniki jednej z bardziej znanych marek, które nie powinny się psuć i mieć dźwięk na przyzwoitym poziomie. Głośniki pozwalające cieszyć się naprawdę dobrym dźwiękiem to już wydatek zaczynający się od 500-600zł, ale jeżeli chcemy zrobić prezent z klasą będzie to strzał w dziesiątkę.

Przy zakupie głośnika ważny jest nie tylko dźwięk, ale i np długość pracy na jednym ładowaniu. Na szczęście większość głośników z dobrym dźwiękiem może się pochwalić także długim czasem pracy. Innym ważnym czynnikiem przy zakupie głośnika dziecku w wieku komunijnym może być jego wytrzymałość i wodoodporność. Niektóre głośniki pozwalają na łączenie ich dzięki czemu można stworzyć całkiem fajny zestaw stereo.

Przykłady ciekawych głośników bezprzewodowych na prezent komunijny:

Creative Woof 3


Creative Muvo 2C

 


JBL GO

 


Philips BT6900


Samsung Level Box Slim


Ultimate Ears Boom 2


JBL Flip 4


Ultimate Ears Megaboom


2 Comments on “Głośniki bezprzewodowe na prezent na komunię”

  1. Jakiś czas temu kupiłem tani głośnik bluetooth z wyjątkowo kiepskawym dźwiękiem i mogę powiedzieć tylko jedno, nie kupujcie szajsu poniżej 100 zł to strata pieniędzy i nerwów. Nawet tanie głośniki znanych marek to nadal tylko namiastka komfortu jaki dają głośniki typu Flip 4 lub jeszcze lepiej Ultimate Ears Megaboom.
    Pierwszą komunię ma się tylko raz, lepiej szarpnąć się dla dziecka na wypasiony głośnik niż kupić jakieś badziewie i do końca życia uchodzić za skąpca.

    1. Dla dziecka, ktore nie ma zamiaru robic w domu dyskoteki wystarczy glosnik Creative Muvo 2c. Ja mam zamiar kupic ten model i do tego 100 do koperty. Inna sprawa, ze nie jestem chrzestnym, ci to maja z komuniami prze… 😀

Comments are closed.