Jakie prezenty na komunię 2017?

W 2017 roku wśród prezentów komunijnych dużą popularnością cieszyły się smartfony, które ze względu na ogromne zróżnicowanie cen, były wybierane zarówno na tanie jak i bardzo drogie podarunki.

Prawdopodobnie właśnie ta cecha przyczyniła się do dużej popularności smartfonów wśród komunijnych prezentów. Oczywiście niemała w tym zasługa samych dzieci. Zarówno dziewczynki jak i chłopcy chcą mieć taki gadżet.

Sporą popularnością cieszyły się też drony, których ceny kształtują się w podobny sposób do cen smartfonów. Największą popularność w sklepach zdobyły drony do 400 zł, ale droższe wersje z kamerą HD, dzięki, której można filmować loty też budziły spore zainteresowanie.

Poza tym, jak co roku wśród kupujących popularne były rowery, które, co warto zaznaczyć, wśród samych dzieci nie są tak oczekiwanym prezentem jak w czasach, w których dorastali chrzestni małego „komunisty”. Wśród samych dzieci oprócz smartfonów czy dronów, w 2017 roku jednymi z bardziej oczekiwanych prezentów na komunię były laptopy, konsole i gry.

Wśród kupujących prezenty dość częstym wyborem były też zegarki i biżuteria, które u samych dzieci nie wzbudzają obecnie większych emocji.