Konsole – Najciekawsze zestawy na komunię 2018

Konsola bez gier to prezent niekompletny. Przyjrzeliśmy się zestawom konsol z grami, które mogą stać się wymarzonym prezentem komunijnym. Oto propozycje wybrane przez nas na komunie w 2018 roku.

Nintendo Switch

Nintendo Switch to konsola, która zdobywa coraz większą popularność. Można na niej grać zarówno przed telewizorem jak i w trybie przenośnym, np. w trakcie podróży. Jest to sprzęt, który może pochwalić się dużą ofertą wysoko ocenianych gier bez przemocy, najbardziej odpowiednich dla dzieci w wieku komunijnym.

Nintendo Switch + Super Mario Odyssey

Super Mario Odyssey to jedna z najlepszych gier platformowych w historii, średnia ocen wystawianych przez recenzentów to ok. 97%. Wcielając się w Mario, gracz musi uratować księżniczkę przed złym Bowserem.

Zestaw zawiera: konsolę Nintendo Switch + bezprzewodowy czerwony pad lewy i bezprzewodowy czerwony pad prawy, zasilacz, okablowanie, stację dokującą oraz grę Super Mario Odyssey.Nintendo Switch + Splatoon 2

Splatoon 2 to rozwinięcie idei paintballa w rysunkowej oprawie graficznej. Zadaniem gracza jest między innymi, zamalowywanie planszy oraz strzelanie do przeciwników farbą z różnych broni, takich jakich jak np. wiadro, parasol, wałek, karabin czy wielki pędzel.

Zestaw zawiera: konsolę Nintendo Switch + bezprzewodowy pad lewy i bezprzeodowy pad prawy, stację dokującą, zasilacz, okablowanie oraz grę Splatoon 2.Xbox One S

Na stacjonarną konsolę Xbox One amerykańskiej firmy Microsoft dominują produkcje dla starszych graczy. Nie oznacza to, że propozycji dla dzieci w wieku komunijnym nie znajdziemy wcale. Dodatkową zaletą konsoli jest możliwość uruchamiania filmów na płytach Blu-Ray i Blu-Ray 4K.

Xbox One S + Minecraft

Bez wątpienia Minecraft to jedna z najlepszych gier dla dzieci w wieku komunijnym. Ta twórczo rozwinięta idea klocków Lego w wirtualnym świecie, potrafi wciągnąć graczy w każdym wieku. Gra daje możliwość budowania wielkich budowli, kompleksów kopalnianych a nawet całych miast w ogromnym świecie.  Ten tytuł pozwala dziecku rozwinąć kreatywność i wyobraźnię przestrzenną.

Zestaw zawiera: konsolę z 500 GB dyskiem, bezprzewodowego pada, okablowanie, 6 miesięczny abonament Xbox Live Gold oraz cyfrową wersję gry Minecraft: Xbox One Edition z pakietem Minecraft: Xbox One Edition Builder’s Pack i Minecraft: Windows 10 Edition Beta.Nintendo 2DS

Nintendo 2DS to przenośna  konsola do gier. Posiada bardzo dużą bibliotekę gier co w połączeniu z dość niską jak na sprzęt do grania ceną, może stanowić poważny argument przemawiający za zakupem właśnie jej. Ze względu na największy wśród obecnie dostępnych konsol, wybór gier skierowanych do dziewczynek, jest to najbardziej odpowiednia konsola na prezent na komunię dla dziewczynki. Chłopcy również nie powinni narzekać na brak ciekawych gier dla siebie.

Nintendo 2DS + New Super Mario Bros. 2

New Super Mario Bros. 2 to twórcze rozwinięcie klasycznych gier z Mario w roli głównej. Kolorowa grafika i wciągające poziomy to największe plusy tej gry.
Zestaw zawiera: konsolę 2DS i grę New Super Mario Bros. 2


Nintendo 2DS + Mario Kart 7

Mario Kart 7 to bez wątpienia najlepsza gra wyścigowa na konsolę 2DS. Kolorowe wyścigi gokartów w wesołej oprawie graficznej powinny spodobać się każdemu dziecku w wieku komunijnym.
Zestaw zawiera: konsolę 2DS i grę Mario Kart 7PlayStation 4

Na stacjonarną konsolę PlayStation 4 japońskiej firmy Sony dominują produkcje dla starszych graczy. Posiada dużą bibliotekę gier, wśród których znajdują się przede wszystkim gry dla starszych graczy. Dodatkową zaletą konsoli jest możliwość uruchamiania filmów zapisanych na płytach Blu-Ray.

PlayStation 4 + Minecraft

Bez wątpienia Minecraft to jedna z najlepszych gier dla dzieci w wieku komunijnym. Ta twórczo rozwinięta idea klocków Lego w wirtualnym świecie, potrafi wciągnąć graczy w każdym wieku. Gra daje możliwość budowania wielkich budowli, kompleksów kopalnianych a nawet całych miast w ogromnym świecie.  Ten tytuł pozwala dziecku rozwinąć kreatywność i wyobraźnię przestrzenną.

Zestaw zawiera: konsolę z 500 GB dyskiem, bezprzewodowego pada, okablowanie, oraz grę Minecraft: Playstation 4 Edition.