Prezenty na komunię do 150 zł

150 zł na prezent komunijny to  dzisiejszych czasach niewiele, ale przy ogromnym wyborze jaki oferują sklepy pozwala znaleźć ciekawe prezenty.

Oto lista propozycji prezentów komunijnych do 150 zł:

Głośnik bezprzewodowy (Bluetooth):

Głośniki bezprzewodowe bluetooth mogą być bardzo uniwersalnym gadżetem. Są nie tylko świetne do odtwarzania muzyki ze smartfonów, ale także sprawdzają się jako głośniki do komputera, a nawet zestaw głośnomówiący do odbierania rozmów. Najtańsze modele głośników bezprzewodowych zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych, ale te lepszych firm plasują się w okolicach 100-150zł.

Świetny prezent dla wszystkich dzieci kochających słuchać muzyki.


Klocki LEGO:

Klocki LEGO pomimo pierwszego skojarzenia to nie tylko zabawka dla młodszych dzieci. Firma LEGO z myślą o starszych dzieciach i nastolatkach przygotowała sporą ofertę zestawów, które bez wątpienia spodobają się nie tylko dzieciom w wieku komunijnym, ale i ich rodzicom. Za ok. 150 zł można znaleźć ogromny wybór bardzo interesujących zestawów. Oferta Lego z pewnością bardziej przypadnie chłopcom.


Zegarek:

Jednymi z chętniej kupowanych prezentów na pierwszą komunię są zegarki, które nawet przy kwocie w okolicach 150 zł mogą się prezentować naprawdę efektownie.